Описание
Характеристики
Информация для заказа
SKIF Assistant 732 і SKIF Bulldog 733 – це редизайн моделей 732 та 733, що вже стали бестселерами. Зміни торкнулися насамперед руків'я і геометрії клинка. Завдяки покращеній ергономіці та насічкам ніж тепер більш надійно лежить у руці. Моделі SKIF Assistant 732 і SKIF Bulldog 733 тепер доступні в 3-х кольорах руків'я і з різними покриттями клинка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Длина ножа | 230 мм |
| Вес ножа | 176 г |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина рукоятки | 130 мм |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Длина в сложенном состоянии | 13 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 938 ₴





